Випускниця ТалантLive: «Ми помилялися, але робили багато відкриттів»

Талант-live

Талановиті випускники Медіа Академії ТалантLive продовжують ділитися своїми враженнями від навчання на СТБ. Сьогодні про свої емоції розповіла Капітонова Олександра, якій вдалося не тільки повчитися на одному з кращих телеканалів країни, але і знайти роботу мрії.

q7vNjn4Uln4

«Місяць навчання в Медіа Академії ТалантLive мені важко порівняти навіть з трьома роками навчання в університеті. За місяць занять з директорами ТО, керівниками проектів, головними сценаристами і шеф-редакторами СТБ я отримала набагато більше знань, ніж на парах. І головне – цими знаннями можна і навіть потрібно користуватися в реальній роботі.

Читайте також: Випускниця ТалантLive: «Моя мрія здійснилася»

AWMofyWpHss

Кожен день починався зі знайомства з неймовірно розумними, цікавими і досвідченими телевізійниками. А закінчувався виконанням складних, іноді абсолютно нам незрозумілих, але дуже цікавих завдань лекторів. Я б ніколи не подумала, що такі завдання взагалі існують і, тим більше, я буду їх виконувати. Наприклад, придумати конкурс для кращих кулінарів країни або супермоделей, подати ідею побачення для холостяка і дівчат, які борються за його серце, або ж уявити себе продюсером і зробити ставку на переможця Євробачення. Ми працювали і в командах, і індивідуально, ми і довго продумували свої відповіді, і імпровізували, ми помилялися, але робили багато відкриттів. У процесі навчання кожен зрозумів, що йому ближче і цікавіше. Особисто я була під враженням від лекцій Оксани Болкун – директора творчого об’єднання СТБ», – відверто розповідає дівчина.

GV3LuS_YTE4

По закінченню теоретичного курсу Олександра вирушила проходити практику на «Україна має талант Діти»: «Тут я зіткнулася з новими незнайомими для себе завданнями – написання візиток для маленьких талановитих учасників. Але і це було тільки в радість, хоч я і робила багато помилок. Деякі візитки переписувала по 3-4 рази, але рано чи пізно все одно виходило. Також практика на проекті надала можливість бути присутнім і навіть попрацювати на прямих ефірах. Це були неймовірні емоції, і я була просто в захваті від усього, що відбувалося в павільйоні.

Читайте також: Чим дивувала студентів Медіа Академія ТалантLive?

Після місяця практики на проекті, я точно для себе зрозуміла, що хочу залишитися тут працювати і тому дуже сильно переживала перед фінальною співбесідою. Та так переживала, що, відверто кажучи, на нервовому грунті, навіть свідомість втратила перед цим. Я таки стала співробітником телеканалу, і щастю не було меж».

_XyiPbV921s

Як виявилося, навчання на СТБ допомагає набути не тільки професійні навички:

«ТалантLive і робота на каналі мене навчила вірити в себе і свої сили, боротися зі своїми страхами, слухати, а також швидко діяти і вчитися всьому в процесі. Найбільше відкриття – виявляється в 20 років, абсолютно не маючи досвіду роботи на телебаченні, можна отримати роботу на найбільш рейтинговому телеканалі країни.

Я думаю, що у кожного в цьому світі своє місце. І якщо Ви відчуваєте, що СТБ – це ваше, то все обов’язково вийде. Не бійтеся помилятися і проявляти ініціативу. Вона тут дуже навіть вітається. Вчіться слухати, вірити в себе і свої сили».